NASZE
REALIZACJE
MAPA
INWESTYCJI

Marti Solanes Development
Stanisław Rzepka Spółka Jawna

ul. Przemiarki 23a/67

30-384 Kraków

tel. 12 262 43 77

biuro@marti-solanes.com.pl

NIP: 676-230-27-19

 


Szwai

 

Ruczaj to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic południowej części Krakowa. Powstaje tutaj wiele nowych inwestycji mieszkaniowych (os. Europejskie, os. Chmieleniec, os. przy ulicy Szwai, Szuwarowa, Drukarska), Kampus UJ, Biblioteka Papieska, co powoduje szybki rozwój okolicznych terenów, a przede wszystkim rozbudowę wszelkiego rodzaju infrastruktury publicznej.
Zrealizowana została rozbudowa ulic Grota-Roweckiego i Bobrzyńskiego, uruchomienie linii szybkiego tramwaju a także w przyszłości  parku i ogrodu botanicznego.
 
Po drugiej stronie ulic Grota-Roweckiego i Bobrzyńskiego powstaje Campus UJ. W chwili obecnej ukończono sporą część tej inwestycji. W przyszłości Campus rozciągał się będzie aż do Skotnik i oprócz kompleksów naukowych zawierał będzie również budynki Polskiej Akademii Nauk, Hotel, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze i Park technologiczny (umiejscowiony w Specjalnej Strefie Ekonomicznej).
Niewątpliwie dużym atutem naszej lokalizacji jest bliskość zalewu w Zakrzówku i Skałek Twardowskiego, które zapewniają możliwość kontaktu z przyrodą. Jest to znany w całym Krakowie rezerwat przyrody, a także wspaniały teren rekreacyjny. Zalew Zakrzówek to były kamieniołom zalany i zamieniony w urocze jeziorko z krystalicznie czystą wodą.

 

Obok Campusu UJ znajduje się Papieska Akademia Teologiczna, w której mieści się  Biblioteka Papieska.
 
Z naszego budynku rozciąga się  wspaniały widok na Kraków i jego okolice, z okien widoczne są Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, klasztor na Bielanach.

   •   Szwai
  •    Kraków